Cuma, Ocak 27, 2006
olimpiyat havasında sıçmak...
dikkat: yazının çeşitli cümleleri mide bulandırabilir.


can sıkıntısının yaratıcılık ve saçmalamak üzerindeki etkilerindendir.

günlük boşaltım ihtiyacınızı (bkz: sıçmak) karşılamak üzere tuvalete gider, zor durumda kalmamak için klozet olarak tabir edilen (bkz: klozet) çağın icadının (bkz: icat) üzerinde yerinizi almadan önce tuvalet kağıdı ve etraftaki okunabilir materyal stoklarını (şampuan kutusu, makyaj malzemeleri, çamaşır suyu şişesi, diş macunu, mümkünse dergi-kitap-ansiklopedi...) kontrol edersiniz.

Şartların uygun olduğuna kanaat ettikten sonra barsaklarınızdaki kahverengi fazlalıkları kubur olarak da bilinen klozetin deliğiyle birleştirmek üzere ıkınma (bkz: ıkınmak) faaliyetlerine girişirsiniz. İlk ıkınma ve sağlıklı insanda kahverengi olarak bulunan o pis kokulu maddeleri dışarı atma kısmı biraz zorlayabilir, fakat daha sonraki denemelerde bu zorluk azalacaktır.

İlk düşen bok parçasıyla beraber, yakılan bir sigarayı, kafanızda bir meşalenin üzerindeki bir parça ateş olarak düşünürsünüz. alkış sesleri uzaktan kulağınıza gelmeye başlamıştır. sahne sizin, hatta klozetin içine doğru giden arka parçanızındır (bkz: göt).

Klozetin içi mavi karolarla mı döşenmiştir? döşenmediyse bile ya öyle olsaydı nasıl olurdu diye düşünmeye yetecek hayal gücünüz vardır. sonra ıkınma gelir tekrar. gerilip, o esneyen tramplene doğru yaklaştığınızı düşünürsünüz. herkesin gözü ondadır. (bkz: göt) İstavroz çıkarırsınız (adettendir, öyle görürsünüz), seyircilere o sert bakıştan atarsınız tekrar ve bu sefer daha şiddetli bir kasılma ve bırakma ile barsaklarınızdan çıkan bok parçalarını klozete bırakırsınız yavaşça.

sonra bir sürü ülkenin isimlerinin olduğu bir tablo tasavvur edersiniz. Puanlar tek tek düşmektedir. son derece temiz bir atlayış (bkz: sıçış) yapılmış, puanlar 9.0, 9.0 , 9.5 , 10.0, 9.5, 10 gelmiştir.

sonra aynı işlemler tekrarlanır. son parçalara (bkz: bok) doğru ıkınmalar deneyimsizleşir. Etrafa sıçratan atlayışlar yapılır. 5.0, 6.5, 4.0, 5.0, 4.5 gelen puanlara sinir olursunuz. en son olarak yunanistandan 2.0 puan gelir. bu gavurlar bizi sevmiyorlar ondan yapıyorlar dersiniz.
atlayışı yapanlara da "sıçtığım bok" diye söylenirsiniz.

havluları alıp (bkz: tuvalet kağıdı) temizlik yaparsınız.

son olarak olimpiyat yıldızlarınızın (bkz: bok) üzerine sifonu çekersiniz.

ve işte... (bkz: bir yıldız daha kaydı)
 
posted by bokumda boncuk var at 11:25 ÖS | Permalink |


1 Comments:


  • At 5:25 ÖS, Blogger RAPSE

    hahaa haa
    nerden aklınıza geliyor bu boktan fikirler be birader:)

     
eXTReMe Tracker