Cuma, Haziran 09, 2006
Arabayı pavyona çevirme talimatları
bir adet kuş markalı araba alınır. şahin olur, kartal olur, doğan olur. murat da joker olarak gelebilir. serçe kurtarmaz fakat.

araba alınır servise gidilir. fakat her servise değil. bu pavyon ışıklarından herkesin elinde olmayabilir. muhtemelen kapısında "araba modifiye edilir, doğan görünümlü şahin" benzeri ibareler bulunan araba tamircileri ve servisleri bu işlem sırasında size yardımcı olabileceklerdir.

1 milyarlık arabanıza her türlü "modifiye"yi yapmaya hazır olan siz paradan kaçmazsınız. "yap abi arabayı canlı bişeyler" dersiniz. Ortaya da karışık söylersiniz.
Racon şudur:

arabanın ön camına, sileceklerin arkasına mor ve pembe ışıklardan konulur. bunlar mütemadiyen yanarlar.
sinyal verdiğinizde beyaz ışık veren lamba da ön cama konulur.
frene bastığınızda kırmızı yanan kuru kafa dikiz aynasının altında kendine yer bulur.
farlara mavili morlu yanarlı dönerli sistem taktırılır. Bunlar far niyetine yanar söner.
Arabanın arka tarafına da loş bir ışık veren mor florasanlardan ekletilir.
Ayrıca sis farlarını da en iyi şekilde değerlendirmek varsa yeşil lambalardan, yoksa şokella hediyeli kırmızı ampüllerden taktırmak gerekir.

1 milyarlık arabanızın içindeki 1,5 milyarlık piooner'ın sesi sonuna kadar açılır (°bkz: son ses). Arka cama 240 puntoyla "Venedik Pavyonu - Ankara Oyun Havaları" yan kapılara "bayan içkisi 20 ytl" yazıları yapıştırılabilir.

Arabanız artık bir pavyon formunu almıştır.

Hayırlı olsun.

Artık 4 erkek 2 öne 2 arkaya olmak üzere arabaya doluşup camları yarım açmak, teybe "duptıs bişeyler" koymak ve 10km/saat hızla mahalle aralarında sürtmek suretiyle insanların beddualarını alabilir, mazohizmin ve sadizmin doruklarına ulaşabilirsiniz.
 
posted by bokumda boncuk var at 4:47 ÖÖ | Permalink |


0 Comments:


eXTReMe Tracker